Информација о радовима у улици Војвођанска – Фаза 1

#1760 #1761

20/05/2026 - 02/06/2026

Током извођења Фазе 1 радова на асфалирању и уређењу улице Војвођанска (ГО Сурчин), на делу од улице Аеродром Београд до улице Хајдук Вељкова, у периоду од 20.05. до 02.06.2026. године доћи ће до промена у функционисању јавног превоза.

Радови подразумевају заузеће крајње леве саобраћајне траке (гледано у смеру ка граду) и тротоара на предметној деоници, при чему ће се возила ЈЛПП-а у зони радова кретати слободном ширином коловоза уз наизменично пропуштање регулисано привременим семафорима и саобраћајним знаковима.

Приликом извођења радова у овој фази, привремено се измештају аутобуска стајалишта и то:

- „Викенд насеље“ (смер ка Сурчину) – стајалиште се измешта на позицију која се налази око 22 метара после зоне раскрнице са улицом Моме Капора, односно око 70 метара испред (уназад) редовне позиције;

 

- „Викенд насеље“ (смер ка граду) – стајалиште се измешта на позицију која се налази око 30 метара после зоне раскрнице са улицом Мома Капора, односно око 70 метара после (унапред) редовне позиције.

 

Зона радова
Привремено измештено стајалиште