Информација о промени режима рада линија јавног превоза током извођења радова у улици Булевар Зорана Ђинђића
23/02/2024 - 29/02/2024
Током извођења радова на редовном одржавању у улици Булевар Зорана Ђинђића, на делу од улице Антифашистичке борбе до улице Милентија Поповића, у периоду од 24.02. до 29.02. 2024. године, доћи ће до промена у раду линија јавног превоза. Радови се изводе на целој десној коловозној траци дуж улице Булевар Зорана Ђинђића, гледано у смеру од раскрснице са улицом Антифашистичке борбе до раскрснице са улицом Милентија Поповића.
Због предметних радова мења се режим рада линија ЈГП-а на следећи начин:
– возила са линије бр. 68 ће у смеру ка граду саобраћати улицама: Булевар Зорана Ђинђића, Антифашистичке борбе, Булевар Михајла Пупина и даље редовном трасом, док ће у супротном смеру саобраћати редовном трасом;
– возила са линије ЕКО1 ће у смеру ка граду саобраћати улицама: Антифашистичке борбе, Булевар Михајла Пупина, и даље редовном трасом, док ће у супротном смеру саобраћати редовном трасом.
На измењеном делу трасе возила ће користити постојећа стајалишта ЈГП-а.